مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محمدباقر
نام خانوادگی:مهدیان کیاسری
شهرت:مهدوی کیاسری
پست الکترونیک:mahdiankiasari@gmail.ir
نخصص ها:الهیات و معارف اسلامی ، فقه و اصول ، تبلیغ

زندگی نامه

 در شهر کیاسر از توابع استان مازندران و در خانواده ای روحانی متولد شد، والد بزرگوار و اجداد گرامی وی ، همگی از علما و روحانیون شایسته و شناخته شده آن دیار به شمار می آیند.
 دوران ابتدائی و دبیرستان را در یکی از شهرهای استان گلستان سپری نمود و در سال 1378 (ه ش) با اشتیاق فراوان جهت تحصیل علوم دینی وارد حوزه علمیه حضرت امام خمینی(ره)گرگان شد.
مقدمات حوزه را در این مدرسه علمیه سپری و 2سال پایانی سطح یک را در مدرسه علمیه امام صادق (ع) کوتنا واقع در شهرستان قائم شهر پشت سر گذاشت و در سال 1385 (ه ش) موفق به اخذ مدرک سطح یک حوزه گردید.
پس از آن به شهر مقدس قم عزیمت نمود و ادامه تحصیلات حوزوی را در جوار مرقد نورانی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س)دنبال کرد. و در سال 1390 موفق به اخذ مدرک سطح دو گردید.طی سالیانی که در قم مشغول تحصیل بوددر محضر اساتید بزرگواری همچون حضرات آیات جوادی آملی،وحید خراسانی، شیخ جواد فاضل لنکرانی ، محسن فقیهی، علوی گرگانی، سید محمد واعظ موسوی و حجج اسلام محمدمهدی رضائی اصفهانی و ... تلمذ نمود.
ایشان صاحب اجازات مکتوب از حضرات آیات مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، علوی گرگانی، نوری همدانی در تصدی امور حسبیه می باشند.
در سال 1391 با شرکت در آزمون سراسری کنکور موفق گردید وارد دانشگاه قم شده و دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدرسی الهیات، سپری و در سال 1394 با دفاع از پایان نامه مربوطه موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس این رشته گردد.
ایشان هم زمان با گذراندن علوم دینی و کلاسیک ، در خدمت طلاب محترم علوم دینی بوده  و در این راستا به صورت مستمر با مرکز مدیریت حوزه های علمیه همکاری داشته است.
مسئولیت بخش هائی همچون دبیرخانه گروه مشاوران حوزه های علمیه، دفتر حوزه ریاست و نظارت و مسئولیت اداره پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت و مدیر امور مشاوران حوزه ...  در کارنامه اداری وی مشاهده می گردد.