مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محمدباقر
نام خانوادگی:مهدیان کیاسری
شهرت:مهدوی کیاسری
پست الکترونیک:mahdiankiasari@gmail.ir
نخصص ها:الهیات و معارف اسلامی ، فقه و اصول ، تبلیغ

زندگی نامه

 در شهر کیاسر از توابع استان مازندران و در خانواده ای روحانی متولد شد، والد بزرگوار و اجداد گرامی وی ، همگی از علما و روحانیون شایسته و شناخته شده آن دیار به شمار می آیند.
 دوران ابتدائی و دبیرستان را در یکی از شهرهای استان گلستان سپری نمود و در سال 1378 (ه ش) با اشتیاق فراوان جهت تحصیل علوم دینی وارد حوزه علمیه حضرت امام خمینی(ره)گرگان شد. مقدمات حوزه را در این مدرسه شریفه و 2سال پایانی سطح یک را در مدرسه علمیه امام صادق (ع) کوتنا واقع در شهرستان قائم شهر پشت سر گذاشته و در سال 1385 (ه ش) موفق به اخذ مدرک سطح یک حوزه گردید.
پس از آن به شهر مقدس قم عزیمت نمود و ادامه تحصیلات حوزوی را در جوار مرقد نورانی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و در محضر اساتید بزرگواری همچون آیت الله شیخ جواد فاضل لنکرانی ، آیت الله علوی گرگانی، آیت الله سید محمد واعظ موسوی، حجج اسلام والمسلمین محمدمهدی رضائی اصفهانی و .... دنبال کرد تا اینکه در سال 1390 موفق به اخذ مدرک سطح دو گردید.
در سال 1391 با شرکت در آزمون سراسرس کنکور موفق گردید وارد دانشگاه قم شده و دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدرسی معارف اسلامی سپری و در سال 1394 با دفاع از پایان نامه مربوطه موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس این رشته گردید.
ایشان هم زمان با گذراندن علوم دینی و کلاسیک ، در خدمت طلاب محترم علوم دینی بوده  و در این راستا به صورت مستمر با مرکز مدیریت حوزه های علمیه همکاری داشته است.
مسئولیت بخش هائی همچون دبیرخانه گروه مشاوران حوزه های علمیه، دفتر حوزه ریاست و نظارت و مسئولیت اداره پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت و ...  در کارنامه اداری وی مشاهده می گردد.