مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محمدباقر
نام خانوادگی:مهدیان کیاسری
شهرت:مهدوی کیاسری
پست الکترونیک:mahdiankiasari@gmail.ir
نخصص ها:الهیات و معارف اسلامی ، تبلیغ

زندگی نامه

 در شهر کیاسر از توابع استان مازندران و در خانواده ای مذهبی و روحانی متولد شد، والد بزرگوار و اجداد گرامیش، همگی از علما و روحانیون شایسته و شناخته شده آن دیار به شمار می آمدند.
 دوران تحصیل ابتدائی و دبیرستان را در شهرستان رامیان(استان گلستان) سپری نمود.
در سال 1378  با اشتیاق و علاقه فراوان جهت تحصیل علوم دینی وارد حوزه علمیه امام خمینی(ره)گرگان شد و دوران مقدمات حوزه را در این مدرسه که تحت اشراف حضرت آیت الله نورمفیدی اداره می شد سپری نمود، 2سال پایانی سطح یک را به مدرسه علمیه امام صادق (ع) کوتنا واقع در شهرستان قائم شهر رفته و در سال 1385 موفق به اخذ مدرک سطح یک گردید.
پس از آن به شهر مقدس قم عزیمت نمود و ادامه تحصیلات حوزوی را در جوار مرقد نورانی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و در محضر اساتید بزرگواری همچون آیت الله شیخ جواد فاضل لنکرانی ، آیت الله علوی گرگانی، آیت الله سید محمد واعظ موسوی، حجج اسلام والمسلمین محمدمهدی رضائی اصفهانی، محمد رضا نائینی و .... سپری نمود.
در سال 1390 موفق به اخذ مدرک سطح دو گردید و در سال 1391 وارد دانشگاه قم شده و دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدرسی معارف اسلامی دنبال نمود. در سال 1394 با دفاع از پایان نامه مربوطه موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس این رشته گردید.
ایشان هم زمان با گذراندن علوم دینی و کلاسیک ، در خدمت سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه بوده و در این راستا به صورت مستمر با مرکز مدیریت حوزه های علمیه همکاری داشته است. و اداره بخش هائی همچون دبیرخانه مشاوران، دفتر حوزه مدیریت و مسئولیت به روز رسانی پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت و ...  در کارنامه اداری وی می باشد.